Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#31 2013-12-27 10:56:26

Sweetdreams

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 229
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Polecam również sprzedawcę nenek_ka - wszystko szybko i profesjonalnie.
U Weroniki kupowałam i o ile większa ilość przyszła szybko i w miarę dobrze zapakowana, to jedna świeca przyszła w kopercie. A wogóle to na paczce pomyliła moje imię i jakbym nie była w domu to na poczcie by mi nie wydali, bo na dowodzie było inne imię
Przed zakupem odpisuje dość często na maile, a po zakupie już praktycznie wcale

Offline

 

#32 2013-12-28 12:31:07

magh

tea light

Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

często kupuję u Homedelight, brawa za expresową przesyłkę.Ledwo zapłacę,a na drugi dzień już mam paczkę:D

Offline

 

#33 2014-01-02 15:54:54

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Użytkowniczka maria413- jestem bardzo zadowolona !!Świece zapakowane świetnie, wszystko zgodnie z opisem, ekspresowa wysyłka. Bardzo Wam polecam !


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#34 2014-01-03 19:49:36

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Uważajcie na tablica.pl !!! Osoba z Rybnika wystawia tanio świece YC, jestem na 99,9% pewna, że to opisywana przeze mnie wcześniej Sprzedająca z Allegro, ta od potłuczonej Cozy Sweater.

Offline

 

#35 2014-01-03 19:57:18

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Archilochus napisał:

Uważajcie na tablica.pl !!! Osoba z Rybnika wystawia tanio świece YC, jestem na 99,9% pewna, że to opisywana przeze mnie wcześniej Sprzedająca z Allegro, ta od potłuczonej Cozy Sweater.

Dzięki za informacje bo ceny ma naprawdę kuszące !


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#36 2014-01-11 11:09:38

Selket

sampler

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 81
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

A ja chciałam pochwalić tutaj Turbomisię z allegro. Kupiłam dużą świecę Lakeside birch - błyskawiczna wysyłka, zapakowana tak, że jakby upadła na ziemię to by się odbiła Mnóstwo bąbelków wokół świecy, gazety i wytłoczki z jajek jako stabilizatory, do tego pokrywka zaklejona taśmą izolacyjną, żeby nie odpadła, paczka obklejona taśmą. Rozpakowywałam prawie 20 minut Do tego dostałam dwie połówki wosku gratis!
Ale co mnie najbardziej rozśmieszyło - odrywam kartkę z danymi, tą co przykleja kuriera,  a na pudełku napis - 'jedna biała świca'

Ah, i jeśli chodzi o weronikę, też mam takie sobie doświadczenie - długo, bardzo długo czekałam na wysyłkę. Świeca zapakowana ok, ale nie aż tak solidnie jak by wypadało, wiec u tej pani nie kupię.

nene-ka również z całego serca polecam - wszystko pięknie zapakowane, szybko wysłane, wspaniała współpraca

Ostatnio edytowany przez Selket (2014-01-11 11:11:36)

Offline

 

#37 2014-01-11 18:53:40

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Mia be napisał:

Od stycznia ,prawdopodobnie, nie będzie takiej możliwości z odbiorem osobistym, tylko Łódź:)
Ja polecam użytkowniczkę z allegro ja_5_5 -transakcja wzorowa, szybko, sprawnie, uczciwie, kulturalnie, świeca zabezpieczona perfekcyjnie, aż trudno się do niej dostać, błyskawiczna przesyłka:).
Polecam także użytkowniczkę danusia-22  - jak wyżej, wzorowa transakcja, błyskawiczna, świeca zapakowana perfekcyjnie, osoba kulturalna, komunikatywna:)

Ooo dla mnie super, zapisałam sobie Twój nick, będę zagladac:)

Offline

 

#38 2014-01-11 19:55:08

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Ultraviolet zapraszam, bo jak mnie najdzie, to sprzedaję, jak leci:) mąż będzie dostępny - budowa dworca Łódź Kaliska lub Łódź Fabryczna:)

Offline

 

#39 2014-01-12 16:20:38

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Mia be napisał:

Ultraviolet zapraszam, bo jak mnie najdzie, to sprzedaję, jak leci:) mąż będzie dostępny - budowa dworca Łódź Kaliska lub Łódź Fabryczna:)

nawet mnie nie trzeba zapraszać, już mam zapisane w ulubionych Twoje konto i będę począć co troszkę co się tam pojawia:D

Offline

 

#40 2014-01-12 19:21:13

Goldlight

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-25
Posty: 249
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Selket napisał:

A ja chciałam pochwalić tutaj Turbomisię z allegro. Kupiłam dużą świecę Lakeside birch - błyskawiczna wysyłka, zapakowana tak, że jakby upadła na ziemię to by się odbiła Mnóstwo bąbelków wokół świecy, gazety i wytłoczki z jajek jako stabilizatory, do tego pokrywka zaklejona taśmą izolacyjną, żeby nie odpadła, paczka obklejona taśmą. Rozpakowywałam prawie 20 minut Do tego dostałam dwie połówki wosku gratis!
Ale co mnie najbardziej rozśmieszyło - odrywam kartkę z danymi, tą co przykleja kuriera,  a na pudełku napis - 'jedna biała świca'

Ah, i jeśli chodzi o weronikę, też mam takie sobie doświadczenie - długo, bardzo długo czekałam na wysyłkę. Świeca zapakowana ok, ale nie aż tak solidnie jak by wypadało, wiec u tej pani nie kupię.

nene-ka również z całego serca polecam - wszystko pięknie zapakowane, szybko wysłane, wspaniała współpraca

Slicznie dziekuje za pozytywny opis. To ode mnie byla ta swieca. A pakowal moj Elf - czyli moj Malzonek najdrozszy. Poniewaz mialam do wysylki okolo dziesieciu swiec to zeby sie nie pomylic malz oznaczal jakos pudelka

Zeby bylo zabawniej - masz na imie i nazwisko dokladnie tak jak inna osoba z tego forum ktora tez kupila cos ode mnie - wiec bylo male zamieszanie z tym zwiazane :-)

Dziekuje za transakcje i pozdrawiam

Gold

Offline

 

#41 2014-01-12 20:09:26

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Moja sprzedajaca ma wylane bo ma zawieszone konto, ale ze nie raczy nawet tela odebrac i ma teraz pare negatykowo mysle by sie dogadac z tymi dziewojami i doniesc na policje. Co prawda dane na meza, czy tam brata - znaleziony na fb. I zobaczymy jak bedzie szczesliwy.  Dane tez sobie spisalam, bo bede za jakis czas jechac do wawy i chetnie mila pania odwiedze.

Offline

 

#42 2014-01-12 21:41:21

 shenzee

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Sprzedawcy na Allegro

Selket napisał:

A ja chciałam pochwalić tutaj Turbomisię z allegro. Kupiłam dużą świecę Lakeside birch - błyskawiczna wysyłka, zapakowana tak, że jakby upadła na ziemię to by się odbiła Mnóstwo bąbelków wokół świecy, gazety i wytłoczki z jajek jako stabilizatory, do tego pokrywka zaklejona taśmą izolacyjną, żeby nie odpadła, paczka obklejona taśmą. Rozpakowywałam prawie 20 minut Do tego dostałam dwie połówki wosku gratis!
Ale co mnie najbardziej rozśmieszyło - odrywam kartkę z danymi, tą co przykleja kuriera,  a na pudełku napis - 'jedna biała świca'

O, tak, tak, też muszę przyłączyć się do zachwytów nad paczkami Twojego Elfa, Goldi. Nie dość, że karton zabezpieczony jak mały schron przeciwlotniczy, to jeszcze świeczka tak solidnie owinięta, że zdążyłam złapać "depresję łamagi" podczas nieskutecznego i wolnego odpakowywania

Offline

 

#43 2014-01-13 00:18:37

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

olciak84 napisał:

Moja sprzedajaca ma wylane bo ma zawieszone konto, ale ze nie raczy nawet tela odebrac i ma teraz pare negatykowo mysle by sie dogadac z tymi dziewojami i doniesc na policje. Co prawda dane na meza, czy tam brata - znaleziony na fb. I zobaczymy jak bedzie szczesliwy.  Dane tez sobie spisalam, bo bede za jakis czas jechac do wawy i chetnie mila pania odwiedze.

I bardzo dobrze, w sumie to można zawieźć jej tą świecę i zażądać zwrotu pieniędzy.
Mam nadzieje, że wszystko skończy się dobrze i na twoją korzyść.

Offline

 

#44 2014-01-13 12:26:06

Goldlight

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-25
Posty: 249
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

shenzee napisał:

Selket napisał:

A ja chciałam pochwalić tutaj Turbomisię z allegro. Kupiłam dużą świecę Lakeside birch - błyskawiczna wysyłka, zapakowana tak, że jakby upadła na ziemię to by się odbiła Mnóstwo bąbelków wokół świecy, gazety i wytłoczki z jajek jako stabilizatory, do tego pokrywka zaklejona taśmą izolacyjną, żeby nie odpadła, paczka obklejona taśmą. Rozpakowywałam prawie 20 minut Do tego dostałam dwie połówki wosku gratis!
Ale co mnie najbardziej rozśmieszyło - odrywam kartkę z danymi, tą co przykleja kuriera,  a na pudełku napis - 'jedna biała świca'

O, tak, tak, też muszę przyłączyć się do zachwytów nad paczkami Twojego Elfa, Goldi. Nie dość, że karton zabezpieczony jak mały schron przeciwlotniczy, to jeszcze świeczka tak solidnie owinięta, że zdążyłam złapać "depresję łamagi" podczas nieskutecznego i wolnego odpakowywania

Shenze dziekuje slicznie, a co Ty ode mnie bralas? Bo tyle tego mialam ostatnio ze nie ogarniam. Dodalam jeszcze kilka :-)

Offline

 

#45 2014-01-13 15:29:10

Selket

sampler

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 81
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Goldlight napisał:

Selket napisał:

A ja chciałam pochwalić tutaj Turbomisię z allegro. Kupiłam dużą świecę Lakeside birch - błyskawiczna wysyłka, zapakowana tak, że jakby upadła na ziemię to by się odbiła Mnóstwo bąbelków wokół świecy, gazety i wytłoczki z jajek jako stabilizatory, do tego pokrywka zaklejona taśmą izolacyjną, żeby nie odpadła, paczka obklejona taśmą. Rozpakowywałam prawie 20 minut Do tego dostałam dwie połówki wosku gratis!
Ale co mnie najbardziej rozśmieszyło - odrywam kartkę z danymi, tą co przykleja kuriera,  a na pudełku napis - 'jedna biała świca'

Ah, i jeśli chodzi o weronikę, też mam takie sobie doświadczenie - długo, bardzo długo czekałam na wysyłkę. Świeca zapakowana ok, ale nie aż tak solidnie jak by wypadało, wiec u tej pani nie kupię.

nene-ka również z całego serca polecam - wszystko pięknie zapakowane, szybko wysłane, wspaniała współpraca

Slicznie dziekuje za pozytywny opis. To ode mnie byla ta swieca. A pakowal moj Elf - czyli moj Malzonek najdrozszy. Poniewaz mialam do wysylki okolo dziesieciu swiec to zeby sie nie pomylic malz oznaczal jakos pudelka

Zeby bylo zabawniej - masz na imie i nazwisko dokladnie tak jak inna osoba z tego forum ktora tez kupila cos ode mnie - wiec bylo male zamieszanie z tym zwiazane :-)

Dziekuje za transakcje i pozdrawiam

Gold

Kochana, jaki ten świat mały Nie wiem czym zajmuje się Twój Elf, ale w pakowaniu jest mistrzem! Te jajkowe wytłoczki bardzo mnie rozbawiły, ale pomysł przedni i skuteczny A świeca... cudowna! Wczoraj odbyła się premiera, zapach należy do mojej ukochanej dziesiątki
Naprawdę, jest tutaj ktoś taki? Ale zbieg okoliczności, mam imiennego sobowtóra (albo ja nim jestem)
I bardzo, bardzo Ci dziękuję za gratisy - strasznie chciałam poznać zapach Early Sunrise, tymczasem Ty spełniłaś moje małe marzenie, dziękuję ślicznie
Ja również dziękuję, było mi bardzo miło i mam nadzieję, że jeszcze wystawisz coś tak pięknego jak Lakeside Birch:)

Ostatnio edytowany przez Selket (2014-01-13 15:30:10)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.t2.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.strazgda.pun.pl