Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#76 2014-02-25 23:22:00

YankeEla

wosk

Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 367
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

aktualizuję: dostałam dziś paczkęod wujek_samuel Szła 16 dni prawie (do paczkomatu). Zapakowana bardzo bezpiecznie, muszę przyznać, wszystko zgodne z opisem, świeca, gratis w postaci samplera, super, aczkolwiek nadal mam trochę niesmaku z powodu tego, że tyle było proszenia, telefonów, upominania się o zakup, prób dogadania. Jednak widzę, że generalnie jak najbardziej można zaufać, że świeca będzie dobrze zapakowana i że przyjdzie, no a niestety czasem trzeba cierpliwości.

Polecam natomiast ja_5_5 jest to jeden z najmilszych Sprzedawców na Allegro, przesympatyczna Pani. A świece tak zabezpieczone że nie umiałam otworzyć, chociaż paczka upadła na ziemię, to wszystko zabezpieczone.
Po prostu super:)

Offline

 

#77 2014-02-26 00:47:20

Mojito

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 446
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

YankeEla napisał:

aktualizuję: dostałam dziś paczkęod wujek_samuel Szła 16 dni prawie (do paczkomatu). Zapakowana bardzo bezpiecznie, muszę przyznać, wszystko zgodne z opisem, świeca, gratis w postaci samplera, super, aczkolwiek nadal mam trochę niesmaku z powodu tego, że tyle było proszenia, telefonów, upominania się o zakup, prób dogadania. Jednak widzę, że generalnie jak najbardziej można zaufać, że świeca będzie dobrze zapakowana i że przyjdzie, no a niestety czasem trzeba cierpliwości.

Polecam natomiast ja_5_5 jest to jeden z najmilszych Sprzedawców na Allegro, przesympatyczna Pani. A świece tak zabezpieczone że nie umiałam otworzyć, chociaż paczka upadła na ziemię, to wszystko zabezpieczone.
Po prostu super:)

Od ja_5_5 kupiłam poza Allegro dwa samplery, jeszcze zostałam obrzucona gratisami, przemiły konktakt, również bardzo polecam


Kocham zapachy kwiatowe, drzewne, iglaste... i waniliowe

Offline

 

#78 2014-03-19 22:47:25

Sweetdreams

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 229
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Polecam całym sercem allegrowicza slepy_i_gluchy. Super kontakt, ekspresowo odpisuje na maile, pancernie zapakowana paka. Kupiłam 4 świece i dostałam pudło ogromne, jak po ekspresie i pierwszy raz tak zapakowanę paczkę. Godzinę dobieralam się do zawartości, a został taki stos folii, że starczyłoby na kilka paczek, naprawdę wzór! Każda świeca wygladała jak bomba:D owinięta najpierw folia, w styropianie i znowu folią. A same świece marzenie
Wysyłka ekspresowa - rano zapłacone, popołudniu wysłane i na drugi dzień u mnie. Działanie poczty mnie zadziwia

Ostatnio edytowany przez Sweetdreams (2014-03-20 08:55:14)

Offline

 

#79 2014-04-08 22:31:20

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Ja również polecam sprzedawcę slepy_i_gluchy - mimo takiego nicku Pan nie jest ślepy i głuchy na potrzeby klienta Wspaniały kontakt, świeca była pancernie zabezpieczona, info o wysyłce i chyba ze 3 razy podziękowanie za zakup DO tego rąbnęłam się o ZŁOTÓWKĘ w przelewie na jego korzyść i dostałam gratis wosk, nie byle jaki tylko perełkę niedostępną w PL.
Szczerze mówiąc to nenek_ka nie dorasta w tej kwestii Panu slepy_i_gluchy do pięt. Niby wszystko ok ale kontakt słaby, wszystkiego trzeba się dopraszać Szczerze mówiąc to zauważyłam to dopiero po zakupach u innego sprzedawcy.


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#80 2014-04-11 12:51:14

Magda-Lena

tea light

Skąd: K-lin
Zarejestrowany: 2014-03-03
Posty: 36
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Potwierdzam ślepy i głuchy to bardzo przyjemny Allegrowicz, kupiłam u niego co prawda tylko illumę ale świetny kontakt i w ogóle, a mam wrażenie że PP to trochę w piórka obrósł ... no cóż konkurencja mu rośnie i to duża

Offline

 

#81 2014-04-11 13:29:19

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

A ja jak na razie nic nie kupiłam, ale napisałam do Pana, ponieważ ma lokalizację zaznaczoną w W-wie, czy mogę odebrać świece osobiście. I odpisał mi że nie ma takiej możliwości, tylko wysyłka. Więc zonk , a jeśli to ktoś to mieszka ulicę dalej, to muszę płacic za paczke 13 zł, lub więcej.

Offline

 

#82 2014-08-11 12:45:28

kasienka

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 574
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Po długiej chwili wahania opiszę taką dość delikatną sprawę, w wyniku której czuję się przynajmniej nieco zdegustowana. Z drugiej strony widzę potrzebę ostrzeżenia przed potencjalnym wykorzystywaniem, które może dotknąć każdego.

Ponad tydzień temu sprzedałam na allegro użytkowniczce boginiurody kilka unikalnych wosków i samplerów. Jako że z korespondencji mailowej wynikało, że jest to osoba wkraczająca w temat yankee i chętnie pozna zapachy spoza PL to spakowałam jej sporo próbek wosków i samplerów YC i Kringle w ramach gratisów.
Zanim jeszcze paczkę wysłałam, na allegro pojawiły się aukcje z tymi pojedynczymi woskami i samplerami w cenach delikatnie mówiąc oszałamiającymi i fotkami z netu. Aukcje wystawił inny użytkownik niż osoba która ode mnie kupiła - mianowicie 2351988, jednak zarówno miejsce zamieszkania które się pojawiało w opisie aukcji, jak i dokładnie taki sam zestaw zapachów wskazywał bardzo ogromne prawdopodobieństwo, że jest to ta sama osoba.

Absolutnie nie mam nic do sprzedawania dalszego czegoś co się kupi, a nie podpasuje, jednak takie praktyki przed otrzymaniem paczki, włącznie z dopiskiem "folia nacięta w celu powąchania zapachu" no nie sugerują największej uczciwości fanki zapachów.

Kulminacja sprawy i mojego zniesmaczenia miała miejsce wtedy gdy po otrzymaniu paczki praktycznie wszystkie gratisy które w dobrej woli zapakowałam, wylądowały na aukcji. Obecnie tej aukcji nie ma już, ale są aukcje pojedyncze, w tym aukcja zawierająca zestaw próbek, składający się głównie z gratisów ode mnie - każdy kto kiedykolwiek otrzymał ode mnie próbaski w wyniku wymianek może poznać naklejki które robię i rozpoznać mój charakter pisma na naklejkach, bo przy zrobieniu zbliżenia doskonale są czytelne.

Nieco obawiam się, że ktoś może się naciąć na podbijanie wzajemne przez "dwóch" użytkowników aukcji wystawionych u "jednego z nich", ale też tego, że forumowiczki mogą kiedyś trafić na podobną sytuację, chcąc po prostu z dobrej woli się podzielić, jak to często bywa... Tak więc, szczere duszyczki, których tu nie brakuje - uważajcie po prostu, jeśli nie chcecie się czuć niefajnie w wyniku swojej uprzejmości...

Offline

 

#83 2014-08-11 16:20:22

 InnaMi

sampler

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 133
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Dzięki za opis sytuacji, też bym była zniesmaczona po czymś takim

Offline

 

#84 2014-08-11 19:03:05

Sweetdreams

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 229
Punktów :   

Offline

 

#85 2014-08-11 21:19:40

Kamila

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2014-02-12
Posty: 172
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Dodałabym do tego wieczne zmiany / zakończenia / starty tych samych aukcji - darmówki plus niedarmówki od Kasi najpierw za 120 w zestawie, później za 150, później za 1 zł plus 149 za przesyłkę.. Nie lubię kombinatorstwa.

Offline

 

#86 2014-08-21 20:46:33

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Polecam użytkownika MarcinSerafin zamawiałam od niego tylko woski/samplery i fajne jest to, że nie podbija ceny wysyłki (tzn nie trzeba dopłacać za kolejną sztukę). Jest z nim świetny kontakt, ogólnie z tego co zauważyłam to bardzo miła osoba. A jeśli chodzi o zabezpieczenie wosków to za pierwszym razem miałam awizo i trochę na poczcie zdegradowano moją kopertę i wszystko było pokruszone, ale przy kolejnych zakupach było wszystko ok. Standardowo woski/samplery wrzuca do bąbelkowej koperty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wankowicza.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.forummga.pun.pl