Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-10-30 20:32:52

Mojito

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 446
Punktów :   

Podsumowanie YC 2014

Tak sobie pomyślałam, że skoro dobiegło końca oczekiwanie na tegoroczne nowości, ciekawie byłoby pogadać o zapachach wprowadzonych w tym roku. Zestawienie prezentuje się następująco:

Wiosna:

Champaca Blossom
Lovely Kiku
Pink Hibiscus
Under the Palms
Midnight Oasis

Lato:

Sweet Apple
Black Plum Blossom
Orange Splash
Margarita Time
Citrus Tango

Jesień:

Amber Moon
Honey Glow
Wild Fig
Ginger Dusk
Berrylicious
Cranberry Pear

Zima:

Holiday Garland
Angels Wings
Icicles
Candy Cane Lane
Bay Leaf Wreath
Silver Birch

Extras:

Garden Time
Blue Lavender
Sweet Pink
Bunny Cake
White Chocolate Bunnies
Chocolate Layer Cake
Happy Halloween
Ghostly Treats
Witches Brew
Candy Corn
Winter Garden
Tulips
Honeydew Melon
Blueberry
Lavender Vanilla (jar wax)
Macintosh (jar wax)
Farmer's Market (jar wax)
Vineyard (Celebrations)
White Chocolate Mint (Celebrations)
Beach Walk (Celebrations)
Sheer Gardenia (Celebrations)


(Jeśli o czymś zapomniałam, dajcie znać)

Dla mnie absolutnym hitem tego roku jest Black Plum Blossom Do ulubionych na pewno dorzucam jeszcze Ghostly Treats, niesłodką miętę pt. Candy Cane Lane i jabłuszko Sweet Apple. Cieszę się też słojem Gruchożurawiny, aczkolwiek bardziej podoba mi się w wosku, z tą igliwiową nutą

A jak Waszym zdaniem YC poradziło sobie z nowymi zapachami w tym roku?

Ostatnio edytowany przez Mojito (2014-10-31 10:39:21)


Kocham zapachy kwiatowe, drzewne, iglaste... i waniliowe

Offline

 

#2 2014-10-30 21:38:53

 flightless bird

VIP

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 402
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

jak dla mnie najlepsza była wiosna wszystkie zapachy mi się podobają z Q2 wyłącznie śliwka mi się spodobała, super zapach z jesiennych moje serce skradł całkowicie Amber Moon <3  z Q4 podoba mi się Angel Wings najbardziej chyba,  SB, BLW i CCL nawet spoko ale dupy nie urywa   ogólnie nawet spoko Yankee się spisało, teraz czekam na Q1 2015 bo jest kilka fajnie zapowiadających się zapachów

Offline

 

#3 2014-10-31 01:06:47

Sunako

wosk

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 419
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

Ech, jak tu nie wspomnieć o Special Appearance Tulips! Toż to cudo nie zapach! No i słabo wyczuwalny, choć przyjemny Honeydew Melon. I mogłybyśmy się zastanowić do czego zaliczyć Blueberry - nagła niespodzianka?
Dla mnie przyjemne zapachy to Sweet Pink, Garden Time, Champaca Blossom, Wild Fig, Amber Moon, Honey Glow, Berrylicious, Honeydew Melon, Ghostly Treats. Wypaliłabym bez żalu.
A za to uwielbiam Black Plum Blossom, Sweet Apple, Angel Wings i Tulips.
Jeszcze do końca nie wiem jak to będzie z Chocolate Leyer Cake i Blueberry, też może dam szansę Candy Cane Lane ponownie.
I warto wspomnieć, że w tym roku pojawiła się seria Celebrations, w której jest oszałamiający Vineyard i całkiem niezła Sheer Gardenia. Do tego były słoiczki Farmer's Market czy Macintosh, które dla mnie są cudne.
Nie warto za to wspominać o serii kokosowej i woskach z Relaxing Rituals, nie dla mnie zupełnie.

Offline

 

#4 2014-10-31 10:40:19

Mojito

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 446
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

Uzupełnione, dzięki Mnie tam gardenia nie powaliła, ale Tulipsy nawet mam i rzeczywiście, uwielbiam!


Kocham zapachy kwiatowe, drzewne, iglaste... i waniliowe

Offline

 

#5 2014-10-31 11:03:06

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

Kiepsko w tym roku oj kiepsko, wiosna- same kwieciuchy więc nie dla mnie, jedynie Under The Palms, Wielkanocne Króliczki zarówno białe jak i różowe ok bo to słodziaki, wpadły słoje lato- nic, jesień nieco lepiej- Ginger Dusk w formie orzeźwiacza na lato plus Cranberry Pear (szkoda, że w słoju nie jest taki iglasty jak w wosku, trochę zawód), reszta Q3 słabooo, zimowe- znowu nic niestety. Chocolate Layer Cake tyłka nie urywa, szkoda, że nie wprowadzili bananka. Tulipsy nie moja bajka, Blueberry też, Berrylicious zajeżdżało spalonym ciastem. Relaxing Rituals w ogóle nie spróbowałam bo mnie nie przekonały, Garden Time również nie. Woski słoiczkowe ominęłam bo znam już zapachy no i jednak wolę świece w szkle. Może zaopatrzę się w któryś z "nowych" Pure Radiance z trzaskającym knotem np malinkę. Vineyard z serii Celebrations wiadomo kalka vineyarda z linii klasycznej ale łatwiejszy do kupienia i w takiej mniejszej formie wystarcza mi w zupełności, szkoda, że jest fatalny cienki knot i trzeba wspomogać zapałkami. Pozostałe z linii Celebrations odpusciłam, wszystkie odpowiedniki są w linii klasycznej a White Chocolate Mint miałam w dużym słoju i puściłam w świat. Ogólnie w tym roku inwestowałam w klasyki z poprzednich sezonów. Czekam czy będzie w końcu Snow Globe i ostrzę sobie zęby na przyszłoroczne nowości owocowo- słodziakowe. To byłoby na tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę

Offline

 

#6 2014-10-31 11:23:56

 cuciola

wosk

4785064
Skąd: ITALIA
Zarejestrowany: 2013-09-25
Posty: 328
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

Wiosna polubilam Pink hibiskus. Pieknie intensywny w wosku, troche rozany.
Latem wybralam black plum blossoms ale czeka do odpalenia.
Jesien najpiekniejsza, Honey glow miodowo-przyprawowy, cieply i otulajacy oraz Amber moon-perfumeryjno-bursztynowo cieply. Gingerek tez czeka do odpalenia.

Zaluje ze nie kupilam bialych kroliczkow w swiecy, istna biala czekolada. Jak sie ocknelam to stacjonarnie ich juz nie bylo.
Bummy cake jak dla mnie sztuczny zapach.
Candy Corn zacheca kolorem i halloweenowa naklejka oraz pieknym sloiczkiem. Ale chyba bedzie rozczarowanie bo tylko delikatnie waniliowo pachnie, slaba moc w wosku.
Na Vineyard (Celebrations) napalil sie tz bo na sucho swietnie pachnie, takie winogronowe mentosy.

Offline

 

#7 2014-10-31 17:28:01

hawananana

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 401
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

jesli chodzi o wiosenne zapachy nie urzeklo mnie kompletnie nic. w lecie nie bylo o wiele lepiej - spodobala mi sie tylko Sliweczka (co zaowocowalo duzym slojem). za to jesien - piekne - Amber Moon, Honey Glow i przede wszystkim Berrylicious.. zima tez na nie niestety - nic mi sie nie spodobalo zapachy extra to przede wszystkim Bunny Cake i Biale Kroliki - mam sloje i sa piekne ) ogolnie nie bylo zle, ale mam wielka nadzieje, ze 2015 bedzie lepszy

Offline

 

#8 2014-10-31 21:43:15

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Podsumowanie YC 2014

Q1
Teoretycznie nic ciekawego, choć niektóre kwiatowe zapachy: Champaca Blossom i Pink Hibiscus były nawet, nawet. Zainteresowała mnie limitowanka Under the Palms, jednak nie myślałam o świecy, obecnie kupiłam wosk na testy. Podsumowując, żaden z zapachów nie była aż tak dobry aby kupić świece.

Q2
Totalne rozczarowanie, jedynie Margarita Time była ok więc kupiłam ponownie wosk ale Q2 to totalna klapa.

Q3
Zdecydowanie Honey Glow to faworyt, reszta bez żadnych emocji, no może gruszka po tak dobrych opisach ale jak dla mnie to były żelki żurawinowe

Q4
Moja najukochańsza pora roku i właśnie na zimowe zapachy wyczekiwałam cały rok Faworytem okazał się Candy Cane Lane, piękny zapach reszta równie dobra ale w każdym zapachu widziałam jakieś podobieństwo do danej świecy będącej już w ofercie. Jednak Bay Leaf Wreath i Silver Birch to coś zbędnego.


Edycje Limitowane
Halloweenowe świece jak zwykle skradły moje serce, z całej trójki jestem zachwycona nową szatą graficzną Candy Corn, oczywiście moja kolekcja wzbogaciła się o duszki

Wielkanocne świece przeszły mi koło nosa jakoś te zapachy nie miały zbyt pozytywnych opinii, a mi po prostu zabrakło odwagi aby kupić je w ciemno.

Woski w kształcie słoiczków, zbędny wydatek jednak plusem jest kilka unikatowych zapachów. Miałam kilka wosków nie zauroczyły mnie wole klasyczną wersję tarty.

Kolekcja Celebrations: jeszcze jej nie widziałam na żywo, ale cieszę się, że winogronko jest jednym z zapachów.
Kolekcja Dream Garden: kupiłam ceramiczny tumbler i rozczarowanie, bo to takie maleństwo w życiu nie zapłaciłabym regularnej ceny za coś tak niewielkiego. Znam tylko dwa zapachy i przyznam, że szału nie ma.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pawecik.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl