Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#76 2013-11-07 21:07:42

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

poka poka

Offline

 

#77 2013-11-07 22:06:17

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

woski i samplery po dolcu


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#78 2013-11-07 22:08:28

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

a juz wyłapałam :-)

Ja mam andzieje, ze na jakas promo sie załapie :-)

Offline

 

#79 2013-11-07 22:16:40

 Malibu

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 45
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Myślę, że jak Ewa będzie wszytsko wiedzieć to może w 1 poście dać nam szczegółowe informacje (spisane w 1 miejscu) pt. co ile będzie kosztować- żeby później nie doszło do jakiś sporów, że ktoś coś źle zrozumiał itd. po prostu czarno na białym i obędzie się bez kwasów. ile kosztuje normalna świeczka, ile w promocji, ile wosk ile sampler, jak przeliczać promocyjną cenę. Nie wiem co Wy na to? W końcu nie zamawiały by 3 osoby a duża ekipa. Tak sobie mysłałam by logistycznie to ogranąć. Wpadł mi do głowy pewien pomysł- co może Ewie ułatwiło by pracę.To już czekamy na Twoją odpowiedź co o tym sądzisz.
Może stworzymy jakiś ogólny arkusz np. w exelu gdzie każda chętna będzie go sobie pobierać i uzupełniać - ze swoimi danymi personalnymi, jaka zaliczkę np. wpłaca oraz listą co bierze. Jeśli Ewa uzna pomysł za słuszny mogę na szybkiego jakiś arkusz swtorzyć ( w weekend). I przesłać Ewie, zawiesimy to gdzieś na forum a później Ewa nam powie gdzie mamy jej to wysłać
----
Mam też zagwostkę dotyczącą promocji 2+2. Czy ta promocja oznacza, że jak biorę np.1 świeczkę kotów to druga gratisowa też będzie kotów czy można sobie wybierać wówczas coś innego np rękawiczki? Bo jeśli 2+2 naprawdę oznacza 2 zapachy i 2 takie same  gratis. To też do ogarnięcia będzie podziwł kto z kim łączy się w pary itd. Wiem za dużo czasem myślę i stwarzam problemy tak gdzie ich nie ma

Offline

 

#80 2013-11-07 22:27:54

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

z tego co zrozumiałam z ta promo 2 + 2.
Musza to być swieczki wielkie nie na promo, czyli jak w mym przypadku by moglo to wyglądać: koty duze rekawiczki duze a "gratis" napa sun i golden sands.
Ale tez juz mamy temat gdzie zbieramy sie w pary jeśli nie mamy planów zakupów 4 słoii.


Ja posunęłabym się nie tyle o pary ale o "miejscowości" czyli zbieramy sie np my z trojmiasta zamawiamy 4 + 4 słoje duze i Ewa wysyła nam to w jednej paczce a potem sie rozliczamy. Tak np mieliśmy zamówienie z Trojmiasta - że zamowiliśmy "kupą", zbierałam haracz a potem caa suma poleciała do Ewy i jedna duża paczka przyszła.
Sądze, że tak byłoby dla Ewy o wiele prościej - zwlaszcza jak zacnziemy sie dizelić tymi zestawami promo czy też tym 2 + 2...

Offline

 

#81 2013-11-07 22:32:28

 Malibu

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 45
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Huraaa to nie msuze szukac pary bo 4 to spokojnie capne a jeszcze po glowie chodzi 5 albo i 6 !!!!I teraz jeszcze to woski po dolcu ale o dziwo uzbieram 9smakow
Też sądzie, że pomysł by regionami maistami się połączyć był by najlepiej trafiony i go popieram w 100%

Offline

 

#82 2013-11-07 22:37:12

 Anielka12

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 265
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Dziewczyny, na razie ciężko mi co kolwiek powiedzieć, czekamy na odpowiedz od faceta z USA, puki nam nie odp, to nie mogę niczego obiecywać.
Jeśli chodzi o zaliczkę, to jeżeli zamówienie dojdzie do skutku w 100% to będziemy prosili Was o wpłatę całości za zamówione przedmioty.
Każda otrzyma oczywiście potwierdzenie, że otrzyma zamówiony towar
To bardzo miłe, że chcecie pomóc i tworzyć te tabelki itp., ale na razie nie wiem czy jest to potrzebne, jeżeli nie ma pewności.
Ja również jestem zniecierpliwiona i czekam i czekam, ale tego się nei da przyspieszyć, w końcu to taki kawał od nas,
Będę Was informować na bieżąco, jeżeli będą jakies info to od razu napiszę!

Offline

 

#83 2013-11-07 22:40:55

 Malibu

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 45
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Spoko to czekamy  na OBY POZYTYWNE WIESCI

Offline

 

#84 2013-11-08 13:33:32

golgie

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Witajcie, właśnie przypełzłam tu z wizażu:D
W razie jakichś zamówień z USA jestem, jak najbardziej, chętna, tylko nie wiem co i jak.Czy już się umawiałyście na jakieś zamówienia?Jeśli tak, to czy można jeszcze dołączyć swoje zamówienie?Będę wdzięczna za pokierowanie mnie;)
Mam chrapkę na jakieś duże świece  i fajnie by było coś fajnego wyszukać:)

Offline

 

#85 2013-11-08 13:40:36

 martuha20

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 486
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

golgie napisał:

Witajcie, właśnie przypełzłam tu z wizażu:D
W razie jakichś zamówień z USA jestem, jak najbardziej, chętna, tylko nie wiem co i jak.Czy już się umawiałyście na jakieś zamówienia?Jeśli tak, to czy można jeszcze dołączyć swoje zamówienie?Będę wdzięczna za pokierowanie mnie;)
Mam chrapkę na jakieś duże świece  i fajnie by było coś fajnego wyszukać:)

Golgie, możesz spokojnie tutaj wpisać swoje planowane zamówienie. Narazie nie mamy żadnych szczegółów do kiedy będzie zbierane zamówienie, kiedy realizowane. Także jesteś na bieżąco. Wszelkie info będą tutaj zamieszczane przez Ewę, która tym zarządza

Offline

 

#86 2013-11-08 13:43:15

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Nie do końca zarzadza . ale jest naszym informatorem bo nic od niej nie zależy niestety
Zatrzymało sie na odpowiedzi z USA.... i czekamy czekamy czekamy....

Offline

 

#87 2013-11-08 14:20:00

 martuha20

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 486
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

oj tak napisałam że jest naszym "przewodnikiem"

Offline

 

#88 2013-11-08 16:20:21

golgie

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

martuha20 napisał:

golgie napisał:

Witajcie, właśnie przypełzłam tu z wizażu:D
W razie jakichś zamówień z USA jestem, jak najbardziej, chętna, tylko nie wiem co i jak.Czy już się umawiałyście na jakieś zamówienia?Jeśli tak, to czy można jeszcze dołączyć swoje zamówienie?Będę wdzięczna za pokierowanie mnie;)
Mam chrapkę na jakieś duże świece  i fajnie by było coś fajnego wyszukać:)

Golgie, możesz spokojnie tutaj wpisać swoje planowane zamówienie. Narazie nie mamy żadnych szczegółów do kiedy będzie zbierane zamówienie, kiedy realizowane. Także jesteś na bieżąco. Wszelkie info będą tutaj zamieszczane przez Ewę, która tym zarządza

Bardzo dziękuję Za informację:*Już wkrótce zamieszczę moje chciejstwa i zobaczymy co się będzie działo dalej;)
EDit
Oto moje ,,chciejstwa"
1.North Pole-duża świeca
http://www.yankeecandle.com/detail/north-pole/1172979
2.Whiskers on kittens-duża świeca
http://www.yankeecandle.com/detail/whis … ns/1249320
3.Warm woolen mittens-duża świeca
http://www.yankeecandle.com/detail/warm … ns/1221435

To by było na tyle:)Mam nadzieję, że zamówienie wypali:)
Już coś zamawiałyśćie w ten sposób ?

Ostatnio edytowany przez golgie (2013-11-09 19:09:04)

Offline

 

#89 2013-11-09 16:48:31

Parsifal

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Witam serdecznie

jeśli można to chciałabym zamówić:

- duży słój Vineyard
- duży słój North Pole
- duży słój Cosy Sweater

dziękuję i pozdrawiam!

Offline

 

#90 2013-11-09 17:56:06

Lils121

tea light

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 22
Punktów :   

Re: Group Buy - zamówienie USA listopad

Wie ktoś co zrobić żeby na stronie YC pokazywał mi się spis wszystkich woskow.
Bo obecnie jak wpisuje w wyszukiwarkę `tart` to wyskakuje mi 5stron z woskami, alfabetycznym ale tylko do litery h. a gdzie reszta?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mks-korona-kielce.pun.pl www.mibm2010.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.arkadia.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl