Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2014-01-16 23:35:16

Mojito

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-10
Posty: 446
Punktów :   

Re: ebay

Do wszystkich zainteresowanych:

ZAPRASZAM

po to się zgłosiłam, do odwołania. Dawajcie od razu typy na PW, lepiej mi będzie grupami zamawiać, niż każdej z osobna - im szybciej tym lepiej, bo pierwsze woski mam już kliknięte!


Kocham zapachy kwiatowe, drzewne, iglaste... i waniliowe

Offline

 

#47 2014-07-08 17:32:56

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: ebay

moze ktos by chcial jakies wspolne zamowienie z usa?

Offline

 

#48 2014-08-31 18:36:37

aGwer

tea light

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: ebay

Jaaaaaa bym chciała, tylko nie wiem skąd


Miłośniczka kotów, lakierów do paznokci i kosmetyków! Włosomaniaczka uzależniona od Yankee!

www.agwerblog.pl

Offline

 

#49 2017-06-18 18:28:00

CQ

tea light

Zarejestrowany: 2017-06-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: ebay

Mam mieszone uczucia co do ebaya
Kiedyś zmawiałam sobie illumy i inne pierdoły z USA, ale jak wiadomo ceny są tam z kosmosu i w niektórych przypadkach dochodzi do zapłaty cło (jakieś 40 - 50 zł dodatkowo za każdą kolejną sztukę, jeśli zamawiamy większe przedmioty) Raz mi się udało kupić 2 illumy bez płacenia cła, ale chyba miałam farta. Przesyłka była rejestrowana więc można było na bieżąco śledzić gdzie się znajduje. Czas oczekiwania to jakieś 2-3 tygodnie, w okresie świątecznym o wiele dłużej.

Gorsze mam doświadczenia z ebayem UK. Przesyłka rejestrowana to ok 40 zł, nierejestrowana kosztuje 1/4 tego ale "idzie" dłużej. Jak zagnie w akcji to jesteście w plecy. Miałam sytuację, że przedmiot nie dotarł (p.nierejestrowana) i za późno było na reklamację. Może zawiniła poczta, a może sprzedawca nie wysłał towaru (prawdy nie poznam) Innym razem kupiłam przedmiot (świecznik) który był delikatnie porysowany. Może się czepiam, ale uważam, że w aukcji taka informacja powinna być zawarta. Jeszcze innym razem przedmiot miał być nowy, a widać było, że był używany lub długo leżał w jakimś magazynie (poszarzałe, przybrudzone kolory) Ebay to loteria, Allegro przy tym trzyma jakiś poziom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strazgda.pun.pl www.t2.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.minebox.pun.pl www.nickcave.pun.pl