Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2014-01-14 12:17:17

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Cudowne moje!!!!

Sugarfree napisał:

Yaneczka napisał:

Świeca pięknie zapakowana!Ewuś cudo!
Sugar...my nadal czekamy na foty ślubne!!!Tutaj możesz na luzie opowiedzieć nam jak było Czekamy niecierpliwie!!!

Kurczę fot ślubnych jeszcze nie mam Ślub, wesele - było super, aż byłam zaskoczona, że tak świetnie się bawiłam, bo nie przepadam za takimi imprezami, ale ciężko mi o tym opowiadać, bo w noc naszego wesela umarł Dziadek ;( Więc cała radość  z tego dnia po prostu pryska przy takim wspomnieniu...



Ale jak będę miała jakieś zdjęcia to wrzucę, tylko najchętniej bez naszych twarzy jednak...

O Chryste, taka wiadomość w najwspanialszym dniu Nowej Drogi Życiowej żeby to głupio nie zabrzmiało, bo nie wiem co pierwsze, czy szczere kondolencje z powodu Dziadka czy życzenia ślubne. No w każdym razie Wszystkiego Najlepszego no i Pachnącego na Nowej Drodze Życia

Offline

 

#17 2014-01-14 12:50:55

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Cudowne moje!!!!

Dziękuję Wam pięknie kochane!

Offline

 

#18 2014-02-28 01:13:34

 flightless bird

VIP

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 402
Punktów :   

Re: Cudowne moje!!!!

ale piękny prezent Ci dziewczyny sprawiły, w końcu co lepszego można kupić fance YC ? a kiedy pokażesz suknię ? jestem bardzo ciekawa

Offline

 

#19 2014-02-28 19:05:40

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Cudowne moje!!!!

flightless bird napisał:

ale piękny prezent Ci dziewczyny sprawiły, w końcu co lepszego można kupić fance YC ? a kiedy pokażesz suknię ? jestem bardzo ciekawa

Prawda?  )
Zdjęć jeszcze nie dostaliśmy, suknię miałam dość nietypową i hm, trudną w odbiorze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryfps.pun.pl www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.tajemnica.pun.pl www.zabanet.pun.pl