Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-03-13 20:15:53

 Anielka12

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 265
Punktów :   

Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

Heeej,

Mam takie pytanko.
Co myślicie o produktach Kringle Candle?
Czy bylibyście zainteresowani sklepem stacjonarnym w Warszawie?
Wszystkie uwagi będą dla mnie cenne

Offline

 

#2 2014-03-13 21:51:13

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

Hej,

sklep stacjonarny- zawsze fajna opcja, miło wejść i powąchać.
KC lubię, ale ceny świec są trochę przerażające. A w sklepie stacjonarnym musiałaby być promocje jak na ZD, inaczej pewnie i tak w ciemno u nich bym zamawiała.
Nie wiem, czy to bardzo konstruktywna opinia, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#3 2014-03-14 14:24:10

 Anielka12

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 265
Punktów :   

Re: Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

hasi napisał:

Hej,

sklep stacjonarny- zawsze fajna opcja, miło wejść i powąchać.
KC lubię, ale ceny świec są trochę przerażające. A w sklepie stacjonarnym musiałaby być promocje jak na ZD, inaczej pewnie i tak w ciemno u nich bym zamawiała.
Nie wiem, czy to bardzo konstruktywna opinia, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

Pewnie, że tak dzięki!
czekamy na kolejne

Offline

 

#4 2014-04-13 23:34:22

agosha

tea light

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 10
Punktów :   

Re: Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

Myślę, że zdecydowanie TAK.Ale też uważam że ma to szanse tylko z promocjami. ZD daje np. 25 zł rabaty. Jeśli świeca jest w okolicy 100 zł, a w ZD można ją mieć za 75zł to niestety w stacjonarnym każdy by tylko pewnie wąchał żeby zamówić w necie - a tego zapewne właściciele sklepu by nie chcieli. Ale gdyby np. były przecenione zapachy, promocje w stylu np. 1 wosk 100% płatny a drugi za 50%... to jestem pewna że to wypali

No i asortyment musi być bogaty. Bo obecnie w Warszawie w kilku miejscach można dostać Kringle ale asortyment jest wręcz skandaliczny. Przykładowo KC reklamuje się że można dostać świece na Brackiej. Byłam. 2 sztuki swiatecznych zapachów w dużych słojach. Koniec asortymentu.

Offline

 

#5 2014-04-14 13:25:39

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

agosha napisał:

Myślę, że zdecydowanie TAK.Ale też uważam że ma to szanse tylko z promocjami. ZD daje np. 25 zł rabaty. Jeśli świeca jest w okolicy 100 zł, a w ZD można ją mieć za 75zł to niestety w stacjonarnym każdy by tylko pewnie wąchał żeby zamówić w necie - a tego zapewne właściciele sklepu by nie chcieli. Ale gdyby np. były przecenione zapachy, promocje w stylu np. 1 wosk 100% płatny a drugi za 50%... to jestem pewna że to wypali

No i asortyment musi być bogaty. Bo obecnie w Warszawie w kilku miejscach można dostać Kringle ale asortyment jest wręcz skandaliczny. Przykładowo KC reklamuje się że można dostać świece na Brackiej. Byłam. 2 sztuki swiatecznych zapachów w dużych słojach. Koniec asortymentu.

Piszesz o kilku miejscach z Kringlami. Możesz napisać nazwy ? Dzięki wielkie.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#6 2014-04-14 22:59:58

Sunako

wosk

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 419
Punktów :   

Re: Do forumowiczów z Warszawy lub okolic - pytanko :)

Zastanawiałam się nad kupnem wosków Kringle, zwłaszcza gdy nie mogłam znaleźć zapachu Kwiatu wiśni, ale już kiedyś zamówiłam yc w ciemno i bardzo tego żałuję i nie zdecydowałam się. Dlatego bardzo bym się ucieszyła gdyby w Warszawie był sklep gdzie można było poznać zapachy, wypróbować na promocji a na pewno kupiłabym coś. Na razie jest tylko szansa, że znajdę w TkMaxx Kringle, inaczej moja przygoda z nimi się nie zacznie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitserien.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl