Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-03-26 11:31:27

 juless

Miłościwie nam panująca

Skąd: wlkp/podwarszawie
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Bomb Cosmetics

Świece ma w swojej ofercie również BC,  znacie, lubicie, które zapachy najfajniejsze?

Offline

 

#2 2014-04-12 17:19:07

 juless

Miłościwie nam panująca

Skąd: wlkp/podwarszawie
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Bomb Cosmetics

Nie ma chętnych to ja napiszę, może komuś sie przyda
Uważam, ze biorąc pod uwagę ich cenę są niezłe.  Udane mają zwłaszcza zapachy spożywcze np Warm Espresso, Jelly Baby, Chocolate and Orange. Pala się około 45h troszkę tuneluja ale można sobie z tym poradzić.  Do tej pory nie podszedł mi jeden zapach. Intensywność zapachu zwykle dobra ale wiadomo są tez slabiej pachnące kompozycje.

Offline

 

#3 2016-05-31 19:26:26

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Bomb Cosmetics

Warm espresso oraz Gingerbread cookies to najpiękniejsze i najmocniejsze propozycje.
Już na sucho w ciasteczkach możemy poczuć nuty piernikowo-imbirowe.
Po zapaleniu, już po kilku chwilach czuję nuty alkoholowe. Potem jest tylko lepiej. Słabo wyczuwalna truskawka miesza się z cytryną. Czujemy zarówno karmel jak i goździki, cynamon czy wspomniany wcześniej imbir.
Zapach bardzo złożony, ciepły, otulający, przyjazny. Kocham takie zapachy. Jest to zapach, który bardzo uspokaja i wycisza.

Offline

 

#4 2016-07-22 14:07:39

 Aromatowo

tea light

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2016-04-20
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Bomb Cosmetics

Wiem, że jest tu trochę fanów świec Bomb Cosmetics, więc jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do sklepu aromatowo.pl - obecnie jest 15% rabatu na świece w puszce od Bomb Cosmetics i inne produkty tej firmy.

http://aromatowo.pl/2_bomb-cosmetics
http://aromatowo.pl/143-swiece-w-puszce


Zapraszamy do sklepu Aromatowo.pl. W ofercie świece, woski, olejki i wiele więcej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2011r.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.t2.pun.pl www.gryemil88.pun.pl