Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-10-27 12:05:44

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

Kupiona jakiś czas temu w TkMaxx, zmyliła mnie nazwa podobna do For Every Body. Mimo trzech knotów palenie to koszmar, nawet warstwowe owinięcie folią aluminiową i odlewanie wosku, wydłubywanie wokoło knotów nie pomogło. NIE POLECAM!!!   

http://images61.fotosik.pl/320/1ab97f7f158e0d5emed.jpg
http://images62.fotosik.pl/320/504f60d7ebf93162med.jpg

Offline

 

#2 2013-10-27 18:11:41

Testerka

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 172
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

O matko, rzeczywiście masakra ;/

Offline

 

#3 2013-11-12 14:21:07

hawananana

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 401
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

strasznie to wygląda, dzięki za ostrzeżenie..

Offline

 

#4 2014-06-07 13:15:45

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

musze sie nei zgodzic z klasyfikowaniem tak calej firmy, bo ja tez kupilam wczoraj w tx maxie te swiece i pali sie swietnie, w godzine go scianek bez zadnego pomagania, pachnie dosc mocno, dlugo, wyczuwalnie w calym mieszkaniu i jeszcze czuc zapach nastepnego dnia. wiec jestem bardzo zadowolona, za 30zl wydaje mi sie, ze bedzie sie palic okolo 35godzin:)

ktoras z dziewczyn na wizaz tez ostatnio taka nabywa swiece i rowniez jest zadowolona:)

Offline

 

#5 2014-06-08 10:00:34

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

ultraviolet napisał:

musze sie nei zgodzic z klasyfikowaniem tak calej firmy, bo ja tez kupilam wczoraj w tx maxie te swiece i pali sie swietnie, w godzine go scianek bez zadnego pomagania, pachnie dosc mocno, dlugo, wyczuwalnie w calym mieszkaniu i jeszcze czuc zapach nastepnego dnia. wiec jestem bardzo zadowolona, za 30zl wydaje mi sie, ze bedzie sie palic okolo 35godzin:)

ktoras z dziewczyn na wizaz tez ostatnio taka nabywa swiece i rowniez jest zadowolona:)

Cieszę się, że dobrze trafiłaś i jesteś zadowolona z jakości, niech Ci się dobrze pali, dla mnie bubel to bubel i do innych świec tej firmy już nie podejdę, szkoda mi tych 30zł. 35h to nie jest dużo na 411g wosku, nawet jeśli to tumbler 3-knotowy z szybszym czasem spalania, średnie tumblery YC o mniejszej wadze są o niebo wydajniejsze. Nie zawsze niska cena oznacza słabą jakość, ale w moim przypadku właśnie tak było. Sama przyznasz, że na zdjęciach nie wygląda to ciekawie... także dla mnie 1 w skali 1-10 niestety.

Offline

 

#6 2014-06-08 15:31:00

Sunako

wosk

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 419
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

ultraviolet napisał:

musze sie nei zgodzic z klasyfikowaniem tak calej firmy, bo ja tez kupilam wczoraj w tx maxie te swiece i pali sie swietnie, w godzine go scianek bez zadnego pomagania, pachnie dosc mocno, dlugo, wyczuwalnie w calym mieszkaniu i jeszcze czuc zapach nastepnego dnia. wiec jestem bardzo zadowolona, za 30zl wydaje mi sie, ze bedzie sie palic okolo 35godzin:)

ktoras z dziewczyn na wizaz tez ostatnio taka nabywa swiece i rowniez jest zadowolona:)

Dzięki! W tk maxie było tyle ładnych zapachów, że ze strasznym żalem przeczytałam informację o tym, jak to nie polecają kupować. To pewnie też dam im szansę. Chociaż wolałabym żeby w tk max było więcej YC i KC

Offline

 

#7 2014-06-10 14:57:59

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

Archilochus napisał:

ultraviolet napisał:

musze sie nei zgodzic z klasyfikowaniem tak calej firmy, bo ja tez kupilam wczoraj w tx maxie te swiece i pali sie swietnie, w godzine go scianek bez zadnego pomagania, pachnie dosc mocno, dlugo, wyczuwalnie w calym mieszkaniu i jeszcze czuc zapach nastepnego dnia. wiec jestem bardzo zadowolona, za 30zl wydaje mi sie, ze bedzie sie palic okolo 35godzin:)

ktoras z dziewczyn na wizaz tez ostatnio taka nabywa swiece i rowniez jest zadowolona:)

Cieszę się, że dobrze trafiłaś i jesteś zadowolona z jakości, niech Ci się dobrze pali, dla mnie bubel to bubel i do innych świec tej firmy już nie podejdę, szkoda mi tych 30zł. 35h to nie jest dużo na 411g wosku, nawet jeśli to tumbler 3-knotowy z szybszym czasem spalania, średnie tumblery YC o mniejszej wadze są o niebo wydajniejsze. Nie zawsze niska cena oznacza słabą jakość, ale w moim przypadku właśnie tak było. Sama przyznasz, że na zdjęciach nie wygląda to ciekawie... także dla mnie 1 w skali 1-10 niestety.

jasne, zle trafilas i sie zrazilas, rozumiem to. tyle, ze polecam jednak dac szanse innym zapachom:) wiesz, nie raz i nie dwa sama mialam do czynienia i czytalam o bublach z yc, Ty pewnie tez o takich przypadkach slyszalas, a jednak nie dyskredytujesz calej firmy. mam swiece yc, ktora kosztowala prawie sto zlotych jak to vc i w ogole nie pachnie, to to jest dopiero bubel. ale wiem, ze mimo, ze ta byla taka niezczesliwa, to inne pachna fajnie. ostatecznie jednak jestem dalece bardziej zla na bubel za stowe niz za 30zl i bardziej mam zal do yc nizbym miala do tej swiecy za 1/3 tej ceny:) bo nawet porownujac jej czas palenia do malej yc, ktora kosztuje dyche wiecej, to everyday pachnie zdecydowanie mocniej niz maluchy yc, ktore mialam. wiec jesli porownywac w moim przypadku cene do czasu palenia i jakosci zapachu to wiekszosc malych yc to totalne buble. Wiadomo,ze trafienie na bubla boli i wkurza, mnie sie pofarcilo, komus tam tez, wiec moze nie jest tak zle z ta firma i sama sie jeszcze kiedys przekonasz:) ja z cala stanowcznocia bede polowac na kolejne:)

Offline

 

#8 2014-06-10 15:00:37

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: UWAGA BUBEL!!! Świece Everyday Luxe

Sunako napisał:

ultraviolet napisał:

musze sie nei zgodzic z klasyfikowaniem tak calej firmy, bo ja tez kupilam wczoraj w tx maxie te swiece i pali sie swietnie, w godzine go scianek bez zadnego pomagania, pachnie dosc mocno, dlugo, wyczuwalnie w calym mieszkaniu i jeszcze czuc zapach nastepnego dnia. wiec jestem bardzo zadowolona, za 30zl wydaje mi sie, ze bedzie sie palic okolo 35godzin:)

ktoras z dziewczyn na wizaz tez ostatnio taka nabywa swiece i rowniez jest zadowolona:)

Dzięki! W tk maxie było tyle ładnych zapachów, że ze strasznym żalem przeczytałam informację o tym, jak to nie polecają kupować. To pewnie też dam im szansę. Chociaż wolałabym żeby w tk max było więcej YC i KC

ja tez bym wolala, szczegolnie w takich cenach:D probuj, w razie czego duzo nie stracisz, a moze trafisz tak jak ja:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.pawecik.pun.pl