Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


  • Index
  •  » Akcesoria
  •  » Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

#1 2014-03-01 23:30:00

beck

tea light

Zarejestrowany: 2013-10-31
Posty: 46
Punktów :   

Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

Kupiłam sobie pierwszą dużą świecę i niestety zaczął robić się tunel więc obłożyłam ją folią aluminiową. Nie wygląda to zbyt estetycznie więc pomyślałam, że kupię sobie iluma lid. Niestety w moim mieście na obecną chwilę ich nie ma, a pani w sklepie powiedziała, że już od dłuższego czasu ich nie ma u dystrybutora. Wpadłam więc na pomysł, że może da się go zastąpić kloszem. Stąd moje pytanie czy tak rzeczywiście jest ? Z góry dziękuję za pomoc

Offline

 

#2 2014-06-17 16:53:17

kredzioslawa

sampler

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 69
Punktów :   

Re: Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

Hej mam klosz i działa nawet lepiej niż illuma bo płomień jest spokojny nie skacze i wszystko się równomiernie wypala, a zapalony wieczorem bardzo ładnie wygląda

Offline

 

#3 2014-06-17 17:35:10

irishcream

sampler

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 108
Punktów :   

Re: Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

czytałam wypowiedzi, że klosz może trochę tłumić zapach, podczas gdy Illuma tego nie robi... Nie wiem czy to prawda, bo mam tylko illumę Było już gdzieś takie pytanie na forum i tam tak pisali

Offline

 

#4 2014-07-25 20:51:05

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

Klosz trochę tłumi zapach, to prawda, poza tym jak dla mnie średnio przyspiesza rozpalanie się świecy do ścianek, za to zatrzymuje na sobie sadzę z kopcącego się knota i stabilizuje płomień. Mój piękny klosz Szklane Irysy pękł u podstawy podczas stosowania na tumblerze niestety... illuma lid na pewno są lepsze jeśli chodzi o pomoc w roztapianiu się wosku do ścianek, zwłaszcza te metalowe.

Offline

 
  • Index
  •  » Akcesoria
  •  » Czy klosz ma takie działanie jak iluma lid ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitserien.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl www.forummga.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl