Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#31 2016-05-27 13:38:39

JanJanek

tea light

Zarejestrowany: 2016-05-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Dopiero co się zainteresowałem świecami zapachowymi, i widzę że jest sporo opcji więc się pewnie innymi sklepami zainteresuję ja zacząłem korzystać ze swiecoholik.pl głównie dlatego że mam ich po drodze i mogę sobie zawsze sprawdzić zapach lub odebrać (jestem z okolic Katowic). Z racji że ponoć niedawno otworzyli stronę, to załapałem się na 30% rabatu przy zamówieniu
P.S. co to jest Kringle? tzn. jakie są różnice między Yankee a tymi zapachami ? z góry dziękuję za odpowiedź

Ostatnio edytowany przez JanJanek (2016-05-27 13:41:08)

Offline

 

#32 2017-07-11 10:14:08

CQ

tea light

Zarejestrowany: 2017-06-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Nie wypowiem się na temat zapachów, bo nie mam takiego ciśnienia, że muszę ten konkretny zapach wypróbować/mieć, ale może mi ktoś polecić sklep w którym będę mogła kupić fajny kominek (nie taki "dzbankowaty") lub inne akcesoria. To co jest w sklepach to bieda z nędzą lub po prostu na rynek europejski wypuszczany jest badziew (w porównaniu z tym co jest w USA)

Offline

 

#33 2018-05-12 20:45:32

cashbill

tea light

Zarejestrowany: 2018-05-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Zastanawia mnie czy stosujecie bezpieczne płątności internetowe w swoim sklepie. Ja używam do swojej firmy płatności cashbill (kliknij) bo wydaje mi się najbardziej odpowiednia dla użytkownika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.pawecik.pun.pl