Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2013-10-13 15:44:57

 maja_02

VIP

Skąd: Trójmiasto i okolice
Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 339
Punktów :   

Comfort [Relaxing Rituals]

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fe/yc/bjva/13EU6MGFrxh3ifO4wX.jpg
The most natural of all desires is to retreat to the cozy comfort and well-being of a familiar and welcoming place. No combination of fragrances relieves the day's tensions better than cardamom, rose, and cedarwood (yankeecandle.com)
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fe/yc/bjva/E3D7u8LATSTdmE3evB.jpg

Offline

 

#2 2014-05-02 21:59:42

Cheza

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 116
Punktów :   

Re: Comfort [Relaxing Rituals]

Intensywność poszczególnych zapachów adekwatna do ich kolejności wypisanej na etykiecie. Najmocniejszy i wyczuwalny od samego początku jest rozgrzewający kardamon, po nim pojawia się lekko stłumiona róża, natomiast cedru to ja w nim nie czuję wcale. Zapach rzeczywiście odprężający, dość elegancki i dobry na wizyty gości.

Offline

 

#3 2014-12-18 10:26:37

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Comfort [Relaxing Rituals]

Zastanawiam się dlaczego ta mieszanka ma taki dziwny, słodkawo-mdły zapach. Przetestowałam każdy ze składników i w ogóle nie wyczuwam ich w tej mieszance. Stawiałam na róże, miałam nadzieje, że będzie na pierwszym miejscu, a sam zapach stanie się lekko pudrowy. Z początku myślałam, że to mój węch zawodzi, zrobiłam sobie przerwę i to już trzecia próba palenia tego wosku, a zapach jak był tak i jest nieprzyjemny. Zapach mdły, nie jest aż tak słodki ale ma coś w sobie dziwnego, a po kilkunastu minutach przebija troszeczkę nuta jedzeniowa czyli ten kardamon daje o sobie znać.
Uważam, że jest to najgorsza mieszanka z całej serii RR.

Offline

 

#4 2016-04-10 14:59:14

marisa

sampler

Zarejestrowany: 2014-04-22
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Comfort [Relaxing Rituals]

Mi ten zapach kojarzy się trochę z kadzidełkami, które paliłam w czasach liceum, z tym, że bez denerwującego dymu no i oczywiście jakościowo jest to zapach o wiele lepszy od tanich kadzidełek, ale ten sam klimat Ja wyczuwam drzewo cedrowe, trochę retro róży i odrobinę kardamonu, zapach intensywny, ale nie duszący. Świetny do seansu z książką czy przy pracy na komputerze, sprzyja koncentracji i wyciszeniu. Ma w sobie coś z mojego ukochanego Treehouse Memories.  Żałuję, że został wycofany.

Offline

 

#5 2016-07-14 17:37:17

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Comfort [Relaxing Rituals]

Bardzo intrygujący, złożony zapach. Róży czuję malutko, za to cedr i kardamon dobrze. Kompozycja przenosi mnie do drewnianego domku, gdzieś daleko, gdzie rosną róże, a w kuchni ktoś rozgniótł parę przypraw - jest ciepło i przyjemnie. Całość relaksuje mnie i uspokaja, wycisza nerwy (i migrenę) i motywuje do skupienia się. Szkoda, że jak był w sklepach, to kupiłam tylko jeden wosk.
Zapach bardzo intensywny dla mnie, mały kawałek daje aż miło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minebox.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.t2.pun.pl www.eti2011r.pun.pl