Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2015-04-19 13:34:26

 juless

Miłościwie nam panująca

Skąd: wlkp/podwarszawie
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Cozy Home [Fresh & Woody]

https://www.pachnacawanna.pl/userdata/gfx/dfe3e3186bd6a4a0e6edcc31ccfb4185.jpg

Przytulny zapach domowego ogniska, ciesz się zapachem kokosa, sosny, drewna, piżma i karmelu.

Offline

 

#2 2015-04-26 23:46:41

Goldlight

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-25
Posty: 249
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Zapach nie jest podobny do Fireside, nie ma w nim dymnych nut, ladny drzewny z nuta pizma, dla osob lubiacych meskie klimaty

Offline

 

#3 2015-05-17 14:42:25

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Bardzo się cieszę, że kupiłam cały wosk Na sucho wydawał się lekko męski i słodki, natomiast po rozpaleniu wyszedł z niego kokos, drewno i dym co sprawiło, że stał się lekko męski. Ogólnie nie przepadam za tego typu zapachami ale ten ma w sobie specyficzną mieszankę, bardzo czuję tego kokosa, a na sucho czułam słodką nutę wnioskując z opisu karmelu. Bardzo ciekawy zapach, przypuszczam, że na wosku się nie skończy. Wg moich znajomych podczas palenia lepiej pachnie niż na sucho

Offline

 

#4 2015-05-26 09:16:53

 misegundome

sampler

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Popieram Carmell, w paleniu lepiej niz na sucho Też czuję słodką nutę, tez podejrzewam, że to karmel. I czuć też drewno. Nie powiedziałabym, że zapach męski - dla mnie te mają zawsze taka nutkę męskich perfum, tu chyba nie czuje nic takiego. Kojarzy mi się z siedzeniem w drewnianej, nowej chatce, ma w sobie coś co przyciąga. I tez zastanawiam się nad czymś więcej niż wosk bo na wieczory idealny, buduje niesamowity klimat.

Offline

 

#5 2015-05-26 16:23:48

Sunako

wosk

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 419
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Nie jest to płaski zapach, mieszanka nut, które rzadko są ze sobą łączone - daje nowe zapachy, wynik jest intrygujący ale tym trudniej go opisać. Na pewno czuję zero dymu czy ogniska, kokosa na szczęście też - ale pewnie od niego pochodzi słodycz zapachu. Zgadzam się z misegundome, że zapach kojarzy się z drewnianym domem ale na pewno pasuje do wielu pomieszczeń. Perfumowany, bardzo dobrze czuć w wosku, otula i dopiero po jakimś czasie czuje się kolejne nuty zapachowe.

Offline

 

#6 2015-12-13 11:50:05

Pris2911

tea light

Zarejestrowany: 2015-11-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

jeden z moich ulubieńców opis czyli "przytulny zapach domowego ogniska", pasuje idealnie. poszczególne nuty są świetnie zbalansowane i tworzą fajny, nieco perfumeryjny mix słodyczy i drewna. również nie uważam żeby był to męski zapach. na pewno nie jest oczywisty i tworzy świetny klimat

Ostatnio edytowany przez Pris2911 (2015-12-13 15:03:32)


Lubie słodko & perfumeryjnie. Ulubieńcy: YC Black Coconut, Black Plum Blossom, Angel Wings; WW Havana Nights, White Tea & Jasmine; VC Sweet Nectar, Vanilla Carmel Swirl; GC Black Amber Plum, White Coral, Sunset Sparkle, Blackberry Parfait; Kringle Cashmere & Cocoa, Beachwood

Offline

 

#7 2016-03-21 19:33:04

 juless

Miłościwie nam panująca

Skąd: wlkp/podwarszawie
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Z pewnością to nie jest "bezpieczny" zapach, myślę że albo się go kocha albo nie znosi. Ja należę do pierwszej grupy Pachnie bardzo przytulnie, trochę drewna, trochę kokosa, trochę karmelu - ciężko ten zapach opisać. Dymu nie ma zupełnie. W sumie nawet nie wiem do czego porównać Cozy home, jeszcze nie trafiłam na nic co by go przypominało. Moc dobra ale nie jest bardzo mocny (oceniam świecę)

Offline

 

#8 2016-04-03 09:52:37

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Najpierw kupiłam wosk i zakochałam się w tym zapachu, spodobało mi się połączenie drewna z kokosem. karmelem, zapach faktycznie stwarzał taką ciepłą, przytulną atmosferę w domu. Zdecydowałam się więc na świecę i ona nie pachniała już tak ładnie, niby to samo a jednak nie, wosk był jakby słodszy, głębszy, a świeca bardziej pachniała wytrawnym drewnem. Jesienią powrócę znowu do wosku.
Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale w przypadku tej firmy, jeszcze raz zdarzyła mi się taka sytuacja, że najpierw zakupiłam wosk- zapach był super, a w świecy, pachniało inaczej - dla mnie gorzej ?!

Ostatnio edytowany przez barakuda (2016-04-03 09:54:12)

Offline

 

#9 2016-04-03 13:07:23

kasienka

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 574
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

barakuda napisał:

Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale w przypadku tej firmy, jeszcze raz zdarzyła mi się taka sytuacja, że najpierw zakupiłam wosk- zapach był super, a w świecy, pachniało inaczej - dla mnie gorzej ?!

Też tak miałam z White Coral - dlatego już raczej poza woski w przypadku gąsek nie wychodzę...

Offline

 

#10 2016-04-03 16:38:58

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Dziękuję za odpowiedź, milo poczuć, ze nie jest się osamotnionym w swoich przekonaniach. Ja jednak tak do końca nie zrezygnowałam z zakupu świec, ale podchodzę do nich z dystansem, bo przecież trzeba przyznać, ze pala się dobrze, nigdy nie tunelują, pozdrawiam !

Offline

 

#11 2016-07-09 21:58:00

zojuchna

sampler

Zarejestrowany: 2016-07-09
Posty: 91
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Nazwa pasuje do zapachu, który posiadałam w formie świecy. W tej formie dość intensywny, ale wyczuwalny zapach kokosa czyni go zapachem dla koneserów.

Offline

 

#12 2016-09-02 20:23:33

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Jak to się stało, że dopiero teraz odpaliłam ten zapach? Wosk stał u mnie dość długo, teraz odpaliłam pół kostki, które dostałam w gratisie do zakupów.
Uwielbiam, uwielbiam. Czuję kokos (dużo kokosa), lekko wytrawne drewno, nutę karmelu, gdzieś daleeeeko nutka sosny. Zapach jest ciepły, przytulny, relaksujący. Przypomina mi aromat kadzidełek kokosowych, które kiedyś miałam. Wypalę z wielką przyjemnością.

Offline

 

#13 2016-11-21 21:05:28

lawliczek

sampler

Zarejestrowany: 2016-10-23
Posty: 155
Punktów :   

Re: Cozy Home [Fresh & Woody]

Dostałam kawałe wosku. I jak dla mnie to okropieństwo. Liczyłam na mieszankę rozpalonego drewna z kokosem, a otrzymalam samego kokosa wymieszanego z jakąś gliną/blotkiem. Fujka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wankowicza.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.forummga.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl