Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-07-21 00:57:07

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Sunset Bonfire [Trilogy]

http://powerofparfumes.de/WebRoot/Store2/Shops/ae2741ea-8835-4380-958a-283659c333a2/5384/74E7/ADFE/D160/74BC/0A48/3508/AF0B/SunsetBonfire283.jpg

Trzy warstwy koloru i aromatu połączono, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach:

    Campfire Marshmallow
    Gold Spun Sugar
    Sand & Driftwood

Offline

 

#2 2016-05-31 20:39:28

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Sunset Bonfire [Trilogy]

Jedna z najpiękniejszych świec jakie miałam przyjemność palić.
Już na sucho to przepiękny, głęboki zapach. Moje ulubione nuty brązowego cukru, wanilii, czekolady.  Elegancki design świecy zapewnia jeszcze lepszą atmosferę.
Po zapaleniu mogłoby się wydawać że zapach będzie za słodki, mdlący. Nic bardziej mylnego.
Zapach jest bardzo czysty, mocny. Otula nas powiewem dobrego domowego ciasta. Gdy świeca sie spala i poszczególne zapachy się mieszają, intensywność odczuwania jest nie do opisania. To trzeba poczuć. Świeca się pali bardzo bardzo długo. I jak na ten czas cena 89 zł, nie jest dla mnie wygórowana. Na pewno ją sobie jeszcze kupię. Na bank.
Skwierczący knot jak drwa w kominku w zimowy wieczór jest dla mnie urzekający i uzależniający.
Jest to zapach na pewno idealny na mroźne wieczory. Wtedy na pewno będzie można wczuć się jeszcze mocniej w tę wyjątkową atmosferę.

Offline

 

#3 2016-11-05 19:35:16

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Sunset Bonfire [Trilogy]

Wspaniała świeca, zgadzam się z kamilą, jedna z najpiękniejszych jakie paliłam.  Kupiłam po raz drugi. Pierwsza warstwa to wytrawna słodycz, na pewno kupię szkło, jak będą dostępna same pianki. Nie lubię zapachów słodkich, jedzeniowych, a tutaj mamy słodycz, palony cukier, nuty dymu, nuty drzewne, dla mnie to zapach drzewny z nutą słodyczy, coś w stylu wood smoke, ale jest więcej słodyczy. Druga warstwa to przypalony brązowy cukier, w którym, na szczęście nie czuć żadnego rosołu, mało tam karmelu, więcej spalonego cukru i gorzkiej czekolady, całość też podbita nutami drzewnymi, no i ostatnia warstwa, moje ulubiona - suche drewno, mocno nagrzane od słońca, czuć drewno, lekką słodycz, czuć nagrzany piasek, gdzieś w oddali sól. Kupię ponownie wersję xl. A co najważniejsze - świeca nie wywołuje mojego bólu głowy, palenie jest prawdziwą przyjemnością.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.tajemnica.pun.pl www.forumwbw.pun.pl www.gryfps.pun.pl