Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Fresh
  •  » Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

#1 2015-09-15 17:37:05

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8c/76/a0/8c76a008b5c50c6b40feffc6114b7339.jpg

Rześki zapach eukaliptusa i mięty pod warstwą miękkiej gruszki i szałwii. To jak ten pierwszy głęboki oddech jasnego, czystego powietrza nad ranem w oddali.

Offline

 

#2 2015-10-24 21:59:04

marisa

sampler

Zarejestrowany: 2014-04-22
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Wrażenia po zużyciu połówki wosku - zapach świetnie wpasowuje się w jesienną aurę, czuć w nim szałwię, mokre liście a to wszystko osłodzone dojrzałą gruszką. Jest z tych chłodnych i mokrych zapachów, ale nie jest klonem zapachów typu Nature's Paintbrush czy November Rain, nie ma w sobie nutki męskich perfum. Intensywny i bardzo klimatyczny, będzie ponowny zakup

Offline

 

#3 2015-12-26 16:54:44

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Dla mnie jest to przedziwny zapach, nie jest zły ale to połączenie raczej nie przypadło mi do gustu. Czuć szałwię i to bardzo dobrze, później wyczuwam gruszkę ulęgałkę Ogólnie zapach jest świeży, ziołowy, ma coś w sobie uroczego jednak ja cały czas mam wrażenie, że to zapach poranku na wsi. Chyba mój nos trochę się buntuję na taką świeżość, tego typu zapach raczej to u mnie rzadkość.

Offline

 

#4 2017-03-09 14:32:27

Monczik

tea light

Zarejestrowany: 2016-01-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Przede wszystkim zapach jest bardzo trudny do rozgryzienia - nie znając nut zapachowych trudno mi wyczuć, czy jest bardziej owocowy, powietrzny, a może liściasty? To połączenie nie przywołujące mi na myśl nic konkretnego związanego z naturą. I to niestety przemawia odrobinę na niekorzyść tego zapachu. Chciałabym Wam powiedzieć, że podczas palenia czuję się jak na wczesnoporannym spacerze po parku, ale wcale tak nie jest. Na pewno jest to zapach świeży, ale jednocześnie odrobinę słodki. To co wyczuwalne jest na początku to słodycz i właśnie owocowa nuta (gruszka). Na drugim planie czuć szczyptę odświeżających nut (mięta, szałwia, eukaliptus). Zapach, pomimo że nie kojarzy mi się z powietrzem, to zdecydowanie jest zapachem który faktycznie najlepiej się pali w godzinach porannych, na wieczór może okazać się zbyt delikatny. Moc świecy oceniam na co najwyżej średnią.

Pełna recenzja:
http://woskomania.blogspot.com/2016/12/ … g-air.html

Offline

 

#5 2017-04-04 10:19:58

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Zapach dziwak piękna naklejka, wręcz cudowna, za to sam zapach... Na pierwszym planie czuję gruszkę, taką mocno dojrzałą, może nawet przejrzałą. Przewija się zapach mokrych liści, trochę szałwii. Nie czuję nut męskich, co mnie bardzo cieszy. Całość dla mnie nieco mdła, za dużo gruszki. Fajnie było wypróbować, ale więcej nie kupię.
Moc średnia, oceniam wosk.

Offline

 

#6 2017-05-09 19:13:24

 Ginger

sampler

Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2016-10-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Dla mnie również zapach-dziwak .
Myślę ze największy problemem dla mnie w nim jest ta słodka gruszka - ulęgałka. Lubię owocowe zapachy ale podczas palenia ten słodki gruszkowy ulepek jednak trochę przeszkadzał w połączeniu z ziołową resztą. Swoją drogą ja również bez przeczytania na stronie YC jakie CMA ma w sobie nuty zapachowe bym ich za bardzo nie odgadła .
Testowałam paląc sampel w kominku, moc bardzo średnia.
Każdemu czytającemu ten wątek jednak polecam na wypróbowanie choćby raz, ze względu na tą jego zapachową oryginalność, IMHO rzadko spotykaną u Yankee.

Offline

 
  • Index
  •  » Fresh
  •  » Q3 2015: Crisp Morning Air [USA]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.earth2140.pun.pl www.huntik-zostan-lowca.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.hala69.pun.pl