Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2017-07-04 23:55:32

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Plantation Row

https://www.pachnacawanna.pl/userdata/gfx/f09840cf5a016089a37bef1002de9292.jpg

Długi spacer po starym, skąpanym w słońcu ogrodzie pełnym wiekowych drzew. Mieszające się z sobą aromaty dzikich kwiatów,  melona, jabłka, drewna i piżma.

Offline

 

#2 2017-07-08 21:07:42

 Ginger

sampler

Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2016-10-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: Plantation Row

Mogłabym mieć takie perfumy, a w każdym razie jestem pewna że już gdzieś już takowe wąchałam . "Planation Row" dla mnie przede wszystkim pachnie mieszanką kwiatów (mniej więcej taką jak w "Country Love" od Country Candle) i fajnym świeżym połączeniem melona i jabłka. Bardzo kobiecy zapach, szkoda że już 'na wylocie' u tego producenta . IMHO dosyć podobnym zamiennikiem może być "Bridgewater' od Bridgewater Candle.

Offline

 

#3 2017-09-07 15:25:22

 magdap_96

Miłościwie nam panująca

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 57
Punktów :   

Re: Plantation Row

świetny zapach i bardzo żałuję że jest wycofany piękny, świeży i lekko zielony. Ma w sobie lekkie praniowe nuty co podbija tą świeżość w tym zapachu. Zapach lekko podobny do Willow od WW. Testowany w formie wosku moc oceniam jako killer było czuć w całym mieszkaniu.

Offline

 

#4 2017-10-04 11:07:23

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Plantation Row

Pamiętam gdy odebrałam paczkę i zaczęłam niuchać wszystkie woski, ten zapach był faworytem, nie wiem dlaczego ale na sucho wydawał się przepiękny. Niestety po wrzuceniu do kominka troszeczkę mnie rozczarował. Zacznę od tego, że jest to dla mnie wakacyjny zapach, świeży... z dodatkiem kwiatowych nut.
Nie oceniam go źle, wręcz przeciwnie, jest ciekawy ale na swój sposób

Gdy topiłam wosk to zawsze przy otwartych drzwiach. Wtedy w całym domu unosił się zapach świeżego prania, takiego czystego powietrza, gdzieś tam przebijała jakaś perfumowana nuta, jednak praniowa nuta dominowała

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl