Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#31 2014-02-07 12:08:39

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

No, ja jeż już tylko z zapachów miesiaca i wyprzedaży, zrobiłam sobie plan roczny - taką tabelkę w exelu, z nazwami miesięcy obok zapachy miesiąca, te które mnie interesują i wiem że chcę je kupić z zaznaczeniem co to ma być, duży czy średni słoik i już. Jedyna co może wejść w grę dodatkowo to jakaś wyprzedaż , lub zakupy z bonem zniżkowym przy akcjach wiosennych i jesiennych. Nie zamierzam kupować  NIC w pełnej cenie, nawet nowości , na które czekam, zamierzam kupować sukcesywnie np z kuponami zniżkowymi z ZD. Taką mam strategię !

Offline

 

#32 2014-02-07 12:46:08

aamajka

VIP

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 570
Punktów :   

Re: Zapach domu

Ceny są straszne
W dodatku mam już drugą świecę, z którą są kłopoty.
Pierwsza to jest duży słój 2x4.
A teraz Black Cherry - też duży słój.
Najgorsze, że oba zapachy bardzo mi się podobają.
Wydawać by się mogło, że za taką cenę należy oczekiwać produktu wysokiej jakości
Też nastawiam się na FOM i wyprzedaże.


--------------------------------------------------------------------
Polub Bibliotekę https://www.facebook.com/BibliotekaTarczyn

Offline

 

#33 2014-02-07 12:52:13

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

Matko Boska, znaczy że znowu wadliwa partia Black CHerry, bo ktoś już pisał że też miała problem z takim słojem. Boję się odpalić swój słój

Offline

 

#34 2014-02-07 13:43:32

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Zapach domu

kurcze. ze w USA piszesz do nich idziesz i wymieniasz, bo wadliwe, a u nas w PL - nie dosć ze ceny z kosmosu to o wymianie można pomarzyć ....

Offline

 

#35 2014-02-07 13:45:14

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Zapach domu

Za taką cenę należy oczekiwać naprawdę super jakości, a nie zawsze tak jest.
Beach Wood- duży słój, pali się ok, ale co z tego jak NIC nie czuć ???
Black Cherry- tuneluje, palenie z illumą/folią powoduje, że zapach dużo gorzej wyczuwalny

Ja będę polować na zapachy miesiąca czyli w moim przypadku tylko Black Coconut i jakieś sezonowe wyprzedaże.
Wydać 97 zł na świecę, a potem latać wokół niej z folią jak kot z pęcherzem ?Nie, dziękuję.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#36 2014-02-07 17:40:26

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Zapach domu

Jeszcze nie trafiłam na wadliwy słój, w sumie to niewiele ich odpaliłam. Jednak ceny są ogromne, prawie stówa za świecę, której w najgorszym wypadku w ogóle nie czuć to przegięcie! Nie wspomnę o wyprzedażach w USA, jak sobie to przeliczam na nasze to aż serce mnie boli, że te słoje idą prawie, że za bezcen

Teraz inwestuje w woski i samplery, ceny podnieśli o +1zł i +2zł, niby nic ale przy większych zakupach robi to ogromną różnicę

Offline

 

#37 2014-02-07 21:57:32

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

Beach Wood- duży słój, pali się ok, ale co z tego jak NIC nie czuć ???

U Ciebie też ?
Ale się wkurzam na siebie  - że kupiłam taką świecę, i na  świecę, ze nie pachnie!
Gdzie kupowałaś ? ja w ZD.
Jak to jest  ze inne dziewczyny takie peany wypisują na czesć tego zapachu ?! a my nic nie czujemy ?

Offline

 

#38 2014-02-07 22:13:07

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Zapach domu

stoses napisał:

Beach Wood- duży słój, pali się ok, ale co z tego jak NIC nie czuć ???

U Ciebie też ?
Ale się wkurzam na siebie  - że kupiłam taką świecę, i na  świecę, ze nie pachnie!
Gdzie kupowałaś ? ja w ZD.
Jak to jest  ze inne dziewczyny takie peany wypisują na czesć tego zapachu ?! a my nic nie czujemy ?

W zd, dotychczas miałam dwa tumblery tego zapachu i było super. Tutaj porażka na całej linii, nawet nie chce mi się ją już z szafki wyciągać.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#39 2014-02-08 16:47:25

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

Mam następną świecę , z ZD która nie pachnie wcale . Średni Mandarin Cranberry - palił sie dziś łacznie około 6 godzin !!! Nie czuć zupełnie nic ! No trafi mnie zupełnie. Aby dobić już fatalność dopalam nie pachnący duży słój Season of Peace. Tak już zupełnie na zły humor, bo chcę sie jej pozbyć i nie chcę żeby mnie denerwoała. Jutro włączę nie pachnący Beach Wood, a potem niepachnący Mandarin Cranberry i już będzie po weekendzie.
Az specjalnie zaprosiłam sąsiadkę, żeby weszła i oceniła czym pachnie w domu : jej komentarz : zupę gotowałaś, trzy pociągnięcia nosem : ogórkową.
Jak zapytałam czy coś jeszcze czuje, to nic nie powiedziała, nie czuła nic.
No, czy to jest normalne ?!

Offline

 

#40 2014-02-08 16:54:47

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

stoses napisał:

Mam następną świecę , z ZD która nie pachnie wcale . Średni Mandarin Cranberry - palił sie dziś łacznie około 6 godzin !!! Nie czuć zupełnie nic ! No trafi mnie zupełnie. Aby dobić już fatalność dopalam nie pachnący duży słój Season of Peace. Tak już zupełnie na zły humor, bo chcę sie jej pozbyć i nie chcę żeby mnie denerwoała. Jutro włączę nie pachnący Beach Wood, a potem niepachnący Mandarin Cranberry i już będzie po weekendzie.
Az specjalnie zaprosiłam sąsiadkę, żeby weszła i oceniła czym pachnie w domu : jej komentarz : zupę gotowałaś, trzy pociągnięcia nosem : ogórkową.
Jak zapytałam czy coś jeszcze czuje, to nic nie powiedziała, nie czuła nic.
No, czy to jest normalne ?!

Zapomniała bym - na sucho pachnie tak jak powinna (

Offline

 

#41 2014-02-08 17:25:03

 ankhax

Bizneswoman

2105185
Skąd: wlkp
Zarejestrowany: 2014-02-06
Posty: 368
WWW

Re: Zapach domu

Kupiłam tam ostatnio beach walk. Palę ją 3 raz i nic nie pachnie.

Mam jeszcze nie palone pink sands i lake sunset jak nie będą pachnieć to się chyba wkurze na maksa

Robiłyscie reklamacje z tego powodu?

Offline

 

#42 2014-02-08 17:54:21

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

Nie wiem czy uznają reklamację z Tego powodu, bo każdy nos inny jest. Ale może jeżeli kilka osób zgłosi takie problemy ?Może trzeba zadać pytanie Fejsie ?
Mam od nich jeszcze duży nie palony River Valley i juz się zczynam bać!

Offline

 

#43 2014-02-08 21:59:37

pirelka

wosk

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 261
Punktów :   
WWW

Re: Zapach domu

No to mnie zaskoczyłyście, ja zamawiałam tam tylko PR i pachnie bynajmniej jedna dość mocno przy każdym paleniu a mam już końcówkę.
Teraz chciałam zamówić jakieś 2 małe świece ale skoro tyle nie pachnie to chyba się wstrzymam.. Chciałam właśnie Mandarin Cranberry ..


Zapraszam na mojego bloga - www.pirelkablog.pl

Offline

 

#44 2014-02-08 22:02:22

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Zapach domu

Ja nie polecam zamawiać małych słoiczków, w ogóle nie czuć zapachu, a jak już coś pachnie to bardzo delikatnie

Offline

 

#45 2014-03-06 12:26:32

 stoses

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-23
Posty: 699
Punktów :   

Re: Zapach domu

No znowu mnie wkurzyli. Zapłaciłam hurtem za dwa zamówienia i w paczce miały być również świece z reklamacji. Owszem, były.
Ale zamówienie niepełne : zamiast cranberry Ice - średni słój - cranberry chutney - również średni. !
kolejna ich wpadka. Ale : zadzwoniłam (chwała że wczoraj z kobietą rozmawiałam na temat dobrego spakowania paczki i bez pomyłek) - dziś wyślą mi cranberry Ice (oczywiście bezpłatnie) a cranberry chutney zatrzymuję. Pani nawet słowem się nie zająknęła na temat jego zwrotu, a jak nie wspominałam .
Za błędy się płaci !

w związku z czym : jest 6 marca a nowe , nieużywane świece przedstawiają sie następująco (duze słoje):
Loves me loves not
Mango peach salsa - idzie na allegro (nie spodobał mi sie/nie palony)
Waikiki Melon
Black Coconut - 2 duze słoje (1 wymiana z reklamacji)

Mandarin Cranberry - słój średni (nowy z reklamacji, nie będę odpalać idzie na allegro )
Cranberry chutney - ich pomyłka (idzie na allegro, nie przepadam)
2 woski Kringle : set sail / cocnut wood

jak to ma sie do tego, że ogłosiłam odwyk ?

następne zakupy dopiero w czerwcu średnich słoików black coconut. wstyd mi.

Ostatnio edytowany przez stoses (2014-03-06 12:33:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eu3-kampania.pun.pl www.bakugan-online.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.bzclan.pun.pl www.navyseal.pun.pl