Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2013-10-13 15:10:01

 maja_02

VIP

Skąd: Trójmiasto i okolice
Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 339
Punktów :   

Water Lily [Relaxing Rituals, Tranquil]

This votive contains water lily essential oil, which generates a sense of spirituality, encouraging deep relaxing breaths. Light it together with spearmint and sea salt votives to create the Tranquil fragrance blend or try it with different votives to make your own custom blend (yankeecandle.com)
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fe/yc/bjva/S86lzW3Cwm9WWbb6eX.jpg

Offline

 

#2 2014-08-08 20:52:41

 Ayashi

VIP

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 649
Punktów :   

Re: Water Lily [Relaxing Rituals, Tranquil]

piękny zapach! czuję delikatną lilię, odrobinę konwalii, szczyptę łodyżek i wody. relaksuje i uspokaja. moc dobra, a wkroiłam mały kawałek samplera.

Offline

 

#3 2014-09-09 08:54:12

jagahaga

tea light

Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 26
Punktów :   

Re: Water Lily [Relaxing Rituals, Tranquil]

Ciekawa jestem, czy jak się doda osobno po kawałku wodnej lilii, soli morskiej i mięty to wyjdzie Tranquil?

Offline

 

#4 2014-11-30 17:20:55

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Water Lily [Relaxing Rituals, Tranquil]

Piękny zapach, choć na sucho wydawał się ładniejszy. Po rozpaleniu czuć było taką morską świeżość i ten kwiat. Tak naprawdę nie jestem fanką świeżych, kwiatowych czy męskich zapachów, ten jest bardzo piękny ale oczywiście to nie jest zapach dla mnie. Najbardziej zaskoczyła mnie moc, spodziewałam się czegoś delikatniejszego a tu sampler powalał mocą (palony w kominku).
Na końcu chciałam dodać, że mieszanka TRANQUIL wypada dość blado przy tym zapachu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spirits.pun.pl www.tw.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.snag.pun.pl www.alibiiclan.pun.pl