Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2016-02-19 01:05:39

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Vanilla

http://www.houseofharrisgifts.co.uk/image.php?type=back&w=250&h=250&f=NDI4N192YW5pbGxhLWxhcmdlLWphci5qcGc%3D

Kwintesencja zapachu wanilii, słodkiego i aksamitnego, wyrazistego a jednak nie narzucającego się. 


Kolekcja Pure Essence - wiosna 2016

Offline

 

#2 2016-03-22 16:50:35

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Vanilla

Z całej trójki nowości chyba to jedyny kandydat na świece, a i oczywiście jeszcze herbatka ale nad nią myślę.
Bardzo się cieszę, że doczekaliśmy się powrotu wanilii z Yankee, wcześniej testowałam sampler z Relaxing Rituals Vanilla

Piękny zapach choć potrzebuję troszeczkę czasu by całkowicie się rozwinąć ale jestem z niego zadowolona. Nie wiem czy jest tu jakiś dodatek czy to tylko i wyłącznie sam aromat wanilii, zapach na pewno jest prostu to słodka wanilia ale nie taka spożywcza raczej upierałabym się przy tym, że jest to taka perfumowana wanilia.
Nie wiem jak z mocą świecy ale wosk dawał na całe piętro

Offline

 

#3 2016-03-31 19:34:18

kasienka

Bizneswoman

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 574
Punktów :   

Re: Vanilla

Z tym zapachem było u mnie odwrotnie niż z White Tea - na sucho rewelacji nie było. Co innego po rozpaleniu - zakochałam się i zamiast herbatkowego powędrował do mnie słój Vanilla. Moc jest ok, choć nie kiler. Fajny otulacz z czystą, lekko perfumeryjną nutą. Nie jest to wszakże mój ukochany Vanilla Satin, ale bardzo udany zapach w innym stylu.

Offline

 

#4 2016-05-31 16:10:13

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Vanilla

Na sucho wosk był bardzo mdły i słodki. Mimo, że wanilię uwielbiam prawie w każdej postaci, to średnio mi się spodobał. Po rozlaniu moje odczucia zmieniły się diametralnie.
Wanilia oddała wszystko co najlepsze. Moc, kremowość, słodycz. Powiedziałabym, że to nie jest taka wanilia stricte jedzeniowa. W sensie taka w korze, którą przecinamy i czarne ziarenka dodajemy do potraw. Tylko taka pół kosmetyczna, jak balsam do ciała i pół nabiałowa jak z serka homogenizowanego. No powiem Wam, że propozycja jest tak przyjemna, ciekawa, interesująca a zarazem delikatna, że musiałam mieć z niej świecę. Jeden z piękniejszych zapachów, jakie miałam przyjemność palić.

Offline

 

#5 2016-10-18 00:35:01

Ultramonika

tea light

Zarejestrowany: 2016-10-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Vanilla

Czekam na moją z wytesknieniem. Franch Vanilla mnie odrzucała- a tu mam nadzieje na cos podobnego do wody z Monotheme - Vanilla Blossom. Kwiatowej wanilii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kkw29.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.dreamteampoland.pun.pl www.ziip88.pun.pl www.rapforlife.pun.pl