Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#31 2014-04-22 17:49:33

YankeEla

wosk

Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 367
Punktów :   

Re: Jakiego zapachu nam brakuje w YC?

ten Easter basket tuscany rzeczywiście jest ciekawy!
Nie znam tej firmy, ciekawostka.


marisa napisał:

Zdecydowanie czegoś herbacianego, Camomile Tea należy do moich ulubieńców, ale już wycofany, poza tym to nie prawdziwa, czarna herbata.
Poza tym chętnie widziałabym więcej kwiatów takich jak fiołki, bratki, konwalie, żonkile....Więcej takich właśnie "swojskich", ogrodowych, z łodyżkami a mniej egzotycznych i kwiaciarnianych, które często w woskach przypominają mi płyn do płukania czy proszek do prania

Sernik - zdecydowanie popieram.

Co do zapachów czekoladowych - kilka miesięcy temu podpisałabym się pod tym, ale po tym, jak wypróbowałam m.in. Hot Chocolate, Cocoa i Brownie Cheesecake z Kringle Candle wiem, że choć były to bardzo udane i autentyczne zapachy to jednak niekoniecznie chcę, żeby moje mieszkanie pachniało intensywnie czekoladą. Może czasem zimą, ale też nie za często.

Chciałabym też więcej zapachów świeżo-leśno-przyrodniczych, z nutą np. szałwii, cedru, świeżego powietrza, liści, coś w stylu niedostępnych u nas Evening Air, Storm Watch czy Autumn Leaves.
No i ogólnie, żeby na rynek europejski wypuszczono WSZYSTKIE zapachy Yankee, a nie 1/3

co do herbaty, polecam Black tea & honey z Kringle:) A także Iced Herbal Tea Yankee - ciężko dostępna, ale ręczę, że warto zapolować:) Jest też w Treasure Collection ta herbatka jaśminowa, ale ja np. nie lubię jaśminu:)
Jeśli chodzi o kwiaty - jest Lilly of the Valley (kocham tę świecę - ostatnio dostałam:) ), jest Daffodil, jest Wild Pansies, Violet Petals chyba było w edycji Home Classics. Co prawda wiele z tych zapachów jest ciężko dostępne, ale tak jak z herbatką warto zapolować, bo są w większości piękne:)
Z łodyżkami to chyba Fresh Cut Roses, ale dla mnie straszny killer. Lubię za to Loves me, loves me not - i on też jest taki "domowy"
Co do zapachów czekoladowych, to ja widziałabym właśnie czekoladowe wariacje, bo sama czekolada jest , w różnych wydaniach...
A co do wszystkich zapachów YC na ryynku... no, kto by nie chciał!

Ostatnio edytowany przez YankeEla (2014-04-22 17:50:13)

Offline

 

#32 2014-07-30 15:35:14

 okruszka

tea light

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Jakiego zapachu nam brakuje w YC?

A ja bym chciała jakiś super zapach na wieczór we dwoje, taki sexy, romantyczny i wogóle... w pięknym kolorze i z naklejką łóżkową hi hi

Ostatnio edytowany przez okruszka (2014-07-30 15:35:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.t2.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.minebox.pun.pl