Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2016-02-06 18:35:16

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Dewdrops

https://www.kringlecandle.com/media/wysiwyg/dewdrops-1024x560.jpg

Pełnia orzeźwienia z zapachem delikatnej porannej rosy. Wyjątkowe połączenie aromatycznych zielonych nut i subtelnej mięty, zapewni bogate odświeżenie każdego wnętrza.
(Marine, Ozon, Mint, Rose, Jasmine, Orchid, Carnation, Tonka Bean, Musk)



New 2016

Offline

 

#2 2016-02-10 13:00:31

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Dewdrops

Mój ideał, piękny, delikatny, subtelny, liczę, że moc świecy będzie jeszcze  bardziej delikatna, zapach w stylu Dziecięcego Marzenia YC - zielona łąka, zioła, nuta mięty, łąka, ale nie taka nagrzana od słońca - jak YC, tylko łąka o poranku. Zapach nie ma w sobie nut słońca, ciepła, rozleniwienia, jest bardziej zimny, chłodny, orzeźwiający, YC to łąka w samym środku upalnego lata, zielona, ale odurzająca przepychem słońca i nagrzanej trawy, KC - to łąka o świcie. Zapach raczej dla amatorów takich klimatów, nie jest to bezpieczny zapach na prezent w ciemno:) Etykietka najładniejsza z całej nowej kolekcji:)

Offline

 

#3 2016-02-13 15:56:18

 ankhax

Bizneswoman

2105185
Skąd: wlkp
Zarejestrowany: 2014-02-06
Posty: 368
WWW

Re: Dewdrops

krótko: wiosna w słoiku <3

Piękny trawiasty słoneczny zapach. Słój XL wzięłam w ciemno, ale nie żałuję, jest super.

Offline

 

#4 2016-02-16 23:11:50

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Dewdrops

Początkowo wcale go nie czułam gdy wąchałam wosk, później jak się zabrałam za testy dopiero był jakiś zapach w opakowaniu ale w kominku to mocarz niesamowity do tego stopnia, że wietrzyłam pokój
Zapach w moim odczuciu jest bardzo świeży, czuć w nim nuty trawy/łodyżek ogólnie takiej zieleniny, nie czuję tylko tutaj mięty. Ideał na wiosnę ale w ciemno raczej nie polecam kupować.

Offline

 

#5 2016-04-06 17:07:49

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Dewdrops

Ciekawy zapach, świeży, faktycznie czuć nuty trawiaste, ale takie przyjemne, radosne, podoba mi się, orzeźwia i odświeża powietrze, idealny na wiosnę, może będzie świeca....

Offline

 

#6 2016-05-31 16:04:25

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Dewdrops

Na sucho pachnie mi miętowo-kwiatowym płynem do płukania. Trochę kwaśny.
Po rozlaniu w kominku jest dużo pozytywniej. Zapach ma dość dużo wodno-trawiastych nut. Jest raczej ciepły, ale mało rześki. Moc jest dobra, ale nie powalająca. Taka propozycja jest idealna dla tych gości, którzy nie przepadają za świecami i ich zapachem, bo nie dominuje, a ktoś nie może powiedzieć, że się dusi, a ja mam satysfakcję, bo coś jednak w tym kominku jest.
Producent obiecuje rosę na wiosennej trawce. Dla mnie to jest skoszona trawa mocno zlana deszczem.

Offline

 

#7 2017-01-29 18:44:13

 Ginger

sampler

Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2016-10-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: Dewdrops

Bardzo chłodny i orzeźwiający. Jest tu dużo fajnie połączonych nut trawiasto-wodno-ziołowych (mięta, ale bardzo delikatna). Jedyne co mi w nim nie podeszło to delikatna nuta kwiatów goździka, która trochę kręciła mnie w nosie. W wosku mocarz z niego konkretny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forummga.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl